sobota 16. července 2011

Krásný sobotní večerPo dlouhém odkládání jsem se konečně přinutila k barevné proměně naší jídelny.Hráškově zelenou barvu jsem vyměnila za smetanovou a z výsledku mám velikou radost.Jídelna se krásně prosvětlila a vynikne v ní i dubový nábytek.Teď už mě čeká jen doladit interiér doplňky,které dělají domov domovem.


12 komentářů:

 1. Jani ... krásná jídelna ... určitě bydlíš na baráčku ... já bydlím v bytě ... ale jednou bych chtěla domeček ... ten bych si udělala podle svých snů ... Denisa

  OdpovědětSmazat
 2. Jani,krásná jídelna!
  Určitě je smetanová barva dobrá volba.
  Přeji krásné dny.
  Petra

  OdpovědětSmazat
 3. Denisko,bydlíme v baráčku po babičce,ale celý jsme ho přestavěli....kdybychom to dělali dneska určitě by vypadal jinak.Staré domečky měly své kouzlo.Ale jsem moc ráda,že ho máme...v paneláku jsem bydlela než jsem se vdala a už si nedovedu představit,že bych se tam vrátila.
  Moc děkuji a přeji Ti krásný den Jana

  OdpovědětSmazat
 4. Petruško,moc děkuji..také jsem s barvičkou spokojená.
  Krásné letní dny Jana

  OdpovědětSmazat
 5. Jani nádhera...barva v jídelně je moc pěkná.
  Jak čtu ostatní komantáře tak máme něco společného.I já bydlím ve sto let starém domečku a dávám Ti zapravdu že mají své nenapodobitelné kouzlo a svou duši.

  Přeji krásný den.Martina

  OdpovědětSmazat
 6. Jani, v zelene si to moc dobre nedovedu predstavit, ale ta smetanova vasi jidelne moc slusi. My bydlime v novem dome, ale nestezuji si, taky to ma sve vyhody. I kdyz to kouzlo starych casu pochopitelne chybi. Krasny den, Katerina

  OdpovědětSmazat
 7. Martinko a Katko...moc vám děkuji.
  Krásný večer Jana

  OdpovědětSmazat
 8. Milá Janinko, ty víš, že jsem tvá velká obdivovatelka, ale to, co jsi dokázala s vaší jídelnou, je neuvěřitelné. Jsi veliká šikulka a promiň to slovo - dříč - protože jsi to všechno udělala sama !!! Super super super !!!Pa pa M.

  OdpovědětSmazat
 9. Milá Martinko...vždy mě potěšíš svými krásnými komentáři.Opravdu mám ze své práce velikánskou radost...moc se mi do malování nechtělo a stále jsem to odkládala...teď mám krásný pocit.... i díky Tobě.
  Měj se krásně,pa,pa Jana

  OdpovědětSmazat
 10. Krásné bydlení...Žaneta

  OdpovědětSmazat
 11. Žanetko...moc děkuji
  Krásný den Jana

  OdpovědětSmazat
 12. GRATULUJI URČITĚ JSI UDĚLALA LÉPE-JÁ JSEM ZAS RŮŽOVOU VYMĚNILA ZA BÍLOU!MICHAELA

  OdpovědětSmazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...