úterý 24. července 2018

... A VÝHERKYNÍ SE STÁVÁ .....
.....ALENKA

z blogu


ALENCE MOC GRATULUJI K VÝHŘE
 A VÁM VŠEM OSTATNÍM 
ZA KRÁSNÉ KOMENTÁŘE 
A PŘÁNÍČKA K NAROZENINÁM ♥


.... a tady jsou dárečky pro Alenku
JANA

14 komentářů:

 1. Janičko, já tady zírám a zírám. Mám velikánskou radost, lapač snů si tolik přeji, ale stále jsem se k němu neodhodlala. A on na mne čeká u tebe. Jsem nadšená a moc ti děkuji. Píšu mail.
  Hezké a voňavé letní dny ti přeji.
  Ála

  OdpovědětVymazat
 2. Moc gratuluji Alence ke krásné výhře. Ta se má!
  Hezké letní dny přeji Tobě i Tvým blízkým.
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 3. Jani, výhra je nádherná a Alence ji moc přeji a posílám gratulaci.
  Oběma Vám přeji krásné letní dny. D.

  OdpovědětVymazat
 4. Vitezce gratuluji a darecky samozrejme chvalim:-). Hezke dny, Jani. M.

  OdpovědětVymazat
 5. Gratulace výherkyni a tobě díky za soutěž :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Janičko, Alence gratuluji ke krásné výhře, určitě měla velkou radost. Janičko a tobě přeji do další sedmičky, mnoho nápadů a mnoho milých návštěv. Iva

  OdpovědětVymazat
 7. Gratuluji Alence a tebe moc zdravím, Jani!
  Helena

  OdpovědětVymazat
 8. I já moc gratuluji Alence k úžasné výhře a tobě Janinko posílám mnoho pozdravů a přání krásných dnů.Z❤

  OdpovědětVymazat
 9. Mám taky ráda tyto krásné věci jako jsou lapače snů, a tak mám také jeden nad postelí, aby se mi dobře spalo. Vedle postele jsem si koupila na obě strany ovčí kožešiny, které jsou velice příjemné na nohy, když vylézám z postele, ale hlavně se hodí k interiéru, který mám laděný zejména přírodně.

  OdpovědětVymazat
 10. Našel jsem Mr. Pedro na blogu od někoho, kdo ho doporučuje každému, kdo hledá půjčku. Byl jsem tak nadšený a motivovaný být v této pozici finanční svobody, protože moje rodina hladověla, oslovil jsem pana Mr. Pedro v žádosti, kterou jsem mu řekl, můj životní příběh o finanční situaci, pošle mi formulář žádosti, abych vyplnil své údaje, což jsem udělal, poté, co mi poslal smlouvu o půjčce, předal jsem ji svému právníkovi k vyřízení podívejte se a poraďte mi jak dál. Podepsal jsem smlouvu o půjčce poté, co byla moje půjčka schválena před několika hodinami, banka mě kontaktuje ohledně převodu prostředků a poplatků, které musím uhradit na přepážce banky. bylo velmi příjemné pracovat s panem Pedrem a velmi mu děkuji za pomoc, kterou mi poskytl a která opravdu pomohla mé rodině hladovět. Kontaktujte prosím Mr. Pedro na e-mailu: pedroloanss@gmail.com, protože je vždy zaneprázdněn, ale mají s ním také dalšího profesionálního spoluhráče.

  OdpovědětVymazat
 11. Seriózní a spolehlivé nabídky půjček pro vaše výsledky
  E-mail: isabellemonica9@gmail.com
  Vítejte, uvažujete o půjčce na zaplacení svých účtů nebo na pronájem bytu, nabízíme vám nejlepší nabídku, naše služby jsou velmi spolehlivé, můžete si půjčit od 10 000 EUR do 60 000 000 EUR s nízkým úrokem a za přijatelnou cenu, za více informace kontaktujte nás e-mailem: isabellemonica9@gmail com

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...