Krásné nedělní odpoledne, milé dámy...vypadá to,že ve vzduchu je konečně cítít jaro .... i teploty v příštích dnech se mají zvedat a tak mám velikou radost :o))).
Už v minulém příspěvku jsem vám ukázala háčkované taštičky,které mě teď doslova chytly a moc vám děkuji za vaše milé komentáře.....tolik pro mne znamenají.
Ahoj Janinko... tvoje taštičky jsou prostě kouzelné !!! Jedna krásnější než druhá, ani bych nevěděla, kterou si mám dřív vybrat ☺ Přeji ti také hezké, snad už sluníčkem provoněné, dny. Pa pa Martina ♥
Janičko taštičky jsou opravdu moc krásné, obzvlášť ta světlá je úžasná. Chtěla bych být malou holčičkou a dělat parádu s tvojí taštičkou v ruce. :-) Krásnou neděli! Iveta
Moc se mi líbí jak barevně, tak tvarem.....rada jak na ně by nebyla Jani ? A jako používáš vlnu, aby byly tak hezky pevné ? Já dělám dámské velké tašky a používám Elian Klasik dvojitě :-)
Jani, nádherné kabelky. Já být malá holka....
OdpovědětSmazatměj krásný zbytek neděle
Věrka
Ty taštičky vypadají tak skvěle, že i když ještě přesně nevím, jaké by u nás měly využití, tak si jich aspoň pár budu muset taky uháčkovat :-)))
OdpovědětSmazatAhoj Jani, jedna je hezčí než druhá a měla bych problém si vybrat jenom jednu. Moc se ti povedly. ahoj Zuzana
OdpovědětSmazatóóó bože :-) však ani nedýcham, to je krása!
OdpovědětSmazatI já bych chtěla být malá a mít takovou taštičku na svoje tajnosti.Moc se mi líbí i barvičky,jsou úžasné
OdpovědětSmazatJaničko, ty jsou nádherné ..... máš zlaté ručičky .... Marki
OdpovědětSmazatJani jsou moc krásné a veselé, úplně dýchají jarem :-)
OdpovědětSmazatAhoj Janinko...
OdpovědětSmazattvoje taštičky jsou prostě kouzelné !!!
Jedna krásnější než druhá, ani bych nevěděla, kterou si mám dřív vybrat ☺
Přeji ti také hezké, snad už sluníčkem provoněné, dny.
Pa pa Martina ♥
ahoj Janinko, taštičky jsou čím dál dokonalejší!!! opravdu nádhera, nebude ti vadit, když se inspiruji a udělám jednu pro Malvínku? Katka
OdpovědětSmazatJaničko, máš je krásné:-))Pa Věra
OdpovědětSmazatJaničko taštičky jsou opravdu moc krásné, obzvlášť ta světlá je úžasná. Chtěla bych být malou holčičkou a dělat parádu s tvojí taštičkou v ruce. :-)
OdpovědětSmazatKrásnou neděli! Iveta
Liebe Jana!
OdpovědětSmazatdie Täschchen sind wunderschön geworden!
Viele liebe Grüße
Simone
Taštičky jsou světové, moc se Ti povedly! Krásný zbytek neděle, L.
OdpovědětSmazatSú super....
OdpovědětSmazatJani, krása.....jedna hezčí než druhá.Už aby to sluníčko tady bylo. Eva
OdpovědětSmazatJsem z těch taštiček úúúplně unešená - asi nějakou potřebuji:-)))♥Iva
OdpovědětSmazatLINDA BOLSA AMIGA,PARABÉNS.VALÉRIA.(BRASIL).
OdpovědětSmazatJani, jsou překrásné!!! Ta růžová....nádhera:)
OdpovědětSmazatJani,krásné jarní barvičky....
OdpovědětSmazatJani, jsou skvostné! Úplně si mě na ně naladila :o)
OdpovědětSmazatPa, Helena
Dokonale dívčí-pro princezny!!!
OdpovědětSmazatJaničko, naprosto dokonalé taštičky.Nechceš se podělit s návodíkem jak na ně.
OdpovědětSmazat.. sladké sny Denisa ..
Nádherná dávka krásnych jarných farbičiek, tie kabelky nemajú chybu. ...Renata
OdpovědětSmazatMoc se mi líbí jak barevně, tak tvarem.....rada jak na ně by nebyla Jani ? A jako používáš vlnu, aby byly tak hezky pevné ? Já dělám dámské velké tašky a používám Elian Klasik dvojitě :-)
OdpovědětSmazatJé jé, to je krásné!! Ty barvičky! Nádhera! Hezké jaro. Tina
OdpovědětSmazatJaničko ty tvé kabelky jsou prostě božííí!Krásné moc!
OdpovědětSmazatJanka krasne tasky...Nellie
OdpovědětSmazatTaštičky jsou nádherné!!!!
OdpovědětSmazatGreat :)
OdpovědětSmazatGreetings from Poland :D
Katarzyna
www.sajuki.blogspot.com
Strašlivě dlouho jsem nenakukovala a teď mám opravdu co prohlížet! Taštičky jsou kouzelné!!! Přeji krásné jarní dny, Jola
OdpovědětSmazat